Відповімо на Ваші
питання

Захист прав особи у суді

Громадяни та посадові особи підприємств, які не пов’язані з юриспруденцією, можуть стати учасником судового провадження. Однак через незнання усіх тонкощів матеріального та процесуального права, дані особи часто не мають можливості самостійно захистити свої права в суді.
За таких умов надзвичайно важливим є вибір представника (захисника), якому буде довірено забезпечення захисту та представництва прав та інтересів особи. Найкращим виходом – є обрання в якості представника кваліфікованого адвоката, який має досвід ведення зазначеної категорії справ.
Слід розуміти, що представнику не надаються права та обов’язки довірителя, однак він отримує процесуальні права та обов’язки. Результатом процесуальних дій представника стають правові наслідки для особи, яку він представляє, якщо він діє у межах наданих йому повноважень.

Своєчасний розгляд вашого питання нашими адвокатами гарантує його вирішення швидко та якісно.

Телефонуйте просто зараз +380930000201

Навіщо Вам адвокат для захисту у суді від Адвокатського бюро Дмитра Патрелюка?

Перевагами залучення кваліфікованого адвоката є: -представник виступає в інтересах довірителя та від його імені; -представник має відповідні процесуальні права та обов’язки; -представник може вчиняти всі процесуальні дії, які б могла вчинити особа, яку він представляє; -довіритель може обмежити повноваження представника; -довіритель залишається особою, яка бере участь у судовій справі, а отже має усі процесуальні права та обов’язки. Адвокатське бюро Дмитра Патрелюка запропонує Вам висококваліфікованого представника адвоката для представництва та захисту ваших прав та інтересів у суді.

Не зволікайте із своїм захистом, звертайтесь по допомогу до професіоналів вже зараз