Відповімо на Ваші
питання

Підготовка та аналіз договорів

У сучасних реаліях ринкових відносин договір є невід’ємним елементом легальної господарської діяльності. Самостійність, добровільність, взаємність і інші принципи, на яких будуються договірні відносини, дозволяють укладати вигідні угоди і задовольняти потреби різного характеру.
З розвитком мережі Інтернет, на його просторах з’явилося велика кількість шаблонів договорів та угод, буквально на всі випадки життя. Тому, багато хто, став вважати, що їх підготовка є простою і нехитрою процедурою, яку можна виконати самостійно. Однак, це не так. Такі договори у переважній більшості створювалися з урахуванням застарілого законодавства, а також не передбачають особливості конкретно вашої ситуації.
Варто відзначити, що навіть через невелику помилку – угода може не відбутися, або бути визнаною недійсною. Саме тому рекомендується звертатись за послугами до кваліфікованих юристів (фахівців) з договірного права.
Юристи Адвокатського бюро Дмитра Патрелюка складуть договір з урахуванням ваших цілей і індивідуальних побажань, в рамках чинного законодавства, а також в повній відповідності з вимогами реєстраційних, судових і податкових органів.
При створенні договорів ми використовуємо виключно власні конструкції і практичні знання, сформовані на основі багаторічного досвіду ведення судових спорів. Вірно складений договір не тільки посприяє захисту вашої компанії від ризиків, але і в разі необхідності допоможе відстояти її інтереси в суді, а також створить передумови для формування довірчих і поважних відносин з вашими партнерами.

Своєчасний розгляд вашого питання нашими адвокатами гарантує його вирішення швидко та якісно.

Телефонуйте просто зараз +380930000201

Процес складання договору фахівцями Адвокатського бюро Дмитра Патрелюка включає такі етапи

Аналіз характеру і мети правовідносин сторін

Розробка концепції проєкту договору, визначення його істотних умов

Узгодження проєкту договору з клієнтом

Вичитування та фінальні коригування договору

Не зволікайте із своїм захистом, звертайтесь по допомогу до професіоналів вже зараз