Відповімо на Ваші
питання

Медіація (позасудове вирішення спорів)

Адвокатам та практикуючим юристам добре відомо, що не кожне правове питання потрібно розглядати в суді. Навпаки, в більшості випадків проблему можна вирішити у досудовому порядку, тим самим дозволивши сторонам уникнути витрат часу та коштів.
Медіація – комплекс дій, спрямованих на врегулювання правових спорів через примирення сторін. За досягнення взаємної згоди відповідає вузькоспеціалізований правник – адвокат-медіатор. Головним завданням такого адвоката є розробка та узгодження різних шляхів вирішення проблемного питання в стислі терміни.
Запропоновані адвокатом варіанти повинні задовольняти вимоги кожної зі сторін спору. Робота медіатора носить не тільки юридичний характер. Досвідчений фахівець демонструє навички хорошого психолога, здатного зберегти комфортні або нейтральні відносини між сторонами. Медіатор сприяє опонентам в усвідомленні ними як своїх позицій, так і інтересів другої сторони.
Бесіди проводяться у суворо конфіденційному порядку, завдяки чому медіатор може отримати максимум інформації від учасників спору. За результатами подібних бесід адвокат може приступити до формування стратегії, що дозволяє комфортно спілкуватися з обома сторонами і попутно приводити їх до консенсусу.

Своєчасний розгляд вашого питання нашими адвокатами гарантує його вирішення швидко та якісно.

Телефонуйте просто зараз +380930000201

Переваги медіації за участі фахівця Адвокатського бюро Дмитра Патрелюка:

добровільний характер медіації – її головна відмінна риса. Зазвичай, сторони конфлікту самостійно звертаються до адвоката, бажаючи прийти до розуміння і вирішити проблему в досудовому порядку;

нейтралітет, якого дотримується медіатор, говорить про його повну неупередженості. Адвокат-медіатор зацікавлений в досудовому врегулюванні спору. Мета його роботи – примирити учасників конфлікту, без прийняття позиції на користь одного з опонентів;

диспозитивність процедури: сторони мають рівні права;

оперативність вирішення питання. Не секрет, що судовий розгляд – справа довга та тривала. Про медіацію такого не скажеш, адже цей інститут не залежить від швидкості роботи державних органів.

У яких справах слід залучити медіатора від Адвокатського бюро Дмитра Патрелюка?

Особливої цінності медіація набуває у справах, коли сторони спору бажають зберегти комфортні або як мінімум робочі відносини для можливості вести подальшу співпрацю. Медіатор робить все можливе для відновлення і підтримки взаємин між співробітниками і начальством, партнерами і клієнтами і т.д.
Досудове врегулювання спору не може бути шаблонним. Кожна ситуація вимагає індивідуального підходу, який здатні забезпечити у Адвокатському бюро Дмитра Патрелюка.
Наші адвокати готові знайти вихід із самої неоднозначної ситуації. Ми працюємо так, щоб судовий розгляд залишалося лише крайнім способом вирішення питання.

Не зволікайте із своїм захистом, звертайтесь по допомогу до професіоналів вже зараз